Valitse luokka tai katso kaikki tuotteet alla
- Kivenmaalausta
- Lumoavat merenneidot
- Maalausta ja piirustusta lapsille
- Ompelua ja kutomista lapsille
- Koruaskartelua lapsille
- Itsetehtyjä joululahjoja lapsille
- Muovailua lapsille
- Paperiaskartelua lapsille
- Kaavoja paperiaskarteluun
- Kasvomaalaus, naamiaisasut ja -tarvikkeet
- Luova loma lasten kanssa
- Luovaa ja hauskaa kesätekemistä lapsille
- Garden life
- Luovasti jäätelötikuilla
- Hauskaa kierrätyksen parissa
- Hauskat keittiöleikit
- Inspiration: v13763Kaunista tarroilla helposti
Puupenaali ja puinen kynäpurkki maalattiin Plus Color -maaleilla. Maalin kuivuttua esineisiin lisättiin erilaisia tarroja.
- Inspiration: v15552Poro puukiekoistaTee nämä ihastuttavat porot puisista kiekoista ja eri kokoisista jäätelötikuista. Liimaa osat toisiinsa liimapyssyllä ja lisää pieniä yksityiskohtia Plus Color -tusseilla tai maalilla.
- Inspiration: v13451Maalatut puulelut
Puulelut on maalattu Plus Color-maaleilla ja jätetty kuivumaan. Kun maali on kuivunut, leluja on koristeltu lisää Uni Posca-tusseilla. Lopuksi lelut on lakattu, jotta ne pysyvät kauniina pitkään.
- Inspiration: v15248Meriaiheisia raaputustarroja puisessa aarrearkussaKoristele kangasta, paperimassaa ja puutuotteita meriaiheisilla raaputustarroilla. Raaputa tarroja pakkauksen mukana olevalla tikulla.