Yhteystiedot

Tietoa meistä  -   Avoimet työpaikat

Hallinto  -   Osto  -   Myynti  -   Markkinointi   -   Verkkokauppa  -   Myymälät  -   Varasto  -   Pakkaamo

 

Sinelli Oy
Martinkyläntie 63
01720, Vantaa Finland
Puh: 020 7780 620*
E-mail: asiakaspalvelu@sinelli.fi

 

 

Hallinto

ylös

Arja Varis

Tuote- ja Markkinointijohtaja
Puh: 020 7780 622*
E-mail: arja.varis@sinelli.fi

Jarkko Mutta

Toimitusjohtaja
Puh: 020 7780 627*
E-mail: jarkko.mutta@sinelli.fi

Saara Varis

Henkilöstöpäällikkö
Puh: 020 7871 654*
E-mail: saara.varis@sinelli.fi

Siru Partanen

Laskutus
Puh: 020 7780 629*
E-mail: siru.partanen@sinelli.fi

Anu Kajan

Kirjanpito
Puh: 020 7871 655*
E-mail: anu.kajan@sinelli.fi

Lassi Strömberg

Järjestelmäasiantuntija
Puh: 020 7780 624*
E-mail: lassi.stromberg@sinelli.fi

 

Osto

ylös

Arja Varis

Tuote- ja Markkinointijohtaja
Puh: 020 7780 622*
E-mail: arja.varis@sinelli.fi

Erja Holmberg

Ostaja
Puh: 020 7780 623*
E-mail: erja.holmberg@sinelli.fi

 

Myynti

ylös

Susanna Lindmark

Tukkumyyntipäällikkö
Puh: 020 7780 626*
E-mail: susanna.lindmark@sinelli.fi

Milka Saisa

Tukkumyyjä
Puh: 020 7780 631*
E-mail: milka.saisa@sinelli.fi

Kati Hall

Tukkumyyntiassistentti
Puh: 020 7780 625*
E-mail: kati.hall@sinelli.fi

 

 

Markkinointi

ylös

Pia Kemppainen

Yhteyspäällikkö
Puh: 020 7780 642*
E-mail: pia.kemppainen@sinelli.fi

Päivi Forsström

Graafinen suunnittelija (äitiyslomalla)
Puh: 020 7780 644*
E-mail: paivi.forsstrom@sinelli.f

 


 

Verkkokauppa

ylös

Kia Kosunen

Asiakaspalvelu
Puh: 040 514 6006
E-mail: kia.kosunen@sinelli.fi

 

 

Myymälät

ylös

Katsothan myymälöiden yhteystiedot myymälät-sivulta.

 

Varasto

ylös

Arvo Pieviläinen

Varastopäällikkö
Puh: 020 7780 672*
E-mail: arvo.pievilainen@sinelli.fi

 
 

Pakkaamo

ylös

Patty Khotnonkok

Puh: 020 7871 651*

 

 

 

*) Puhelut 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min.